Hlavné kategórie

Obchodné podmienky

Úvodné ustanovenia:

Všetky prijaté objednávky považujeme za záväzné. Vyhradzujeme si právo na zmenu cien. Kupujúci platí cenu, ktorá je uvedená v potvrdení objednávky. Vyhradzujeme si právo na predĺženie dodacej doby a to v prípade, že sa vyskytnú nepredvídateľné udalosti. O tomto však bude kupujúci okamžite informovaný.

Ponuka :

Predmetom kúpnej zmluvy sú výrobky uvedené na stránke +doplnkový tovar, informačné a propagačné materiály a literatúra vzťahujúca sa k predmetom predaja.

Predávajúci:

Majsterko, s.r.o. Lučenec
Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu
Oddiel: Sro Vložka číslo: č.16647/S
IČO: 44823436 DIČ : SK2022849730

Kupujúci:

Pri zahájení obchodných vzťahov predáva kupujúci predávajúcemu svoje kontaktné údaje, nutné pre bezproblémové spracovanie objednávky, poprípade údaje, ktoré chce mať uvedené na nákupných dokladoch.

Vznik kúpnej zmluvy:

Kúpna zmluva vzniká prijatím objednávky kupujúceho predávajúcim. Objednávka môže byť predaná písomne, a to buď osobne, poštou, prostredníctvom elektronickej pošty, alebo telefonicky na viď nižšie uvedené kontakty.

Príjem :

Písomne : Majsterko, s.r.o. ......... Lučenec
E-obchod :www.majsterko.sro.sk
Emailom : obchod@majsterko.sro.sk Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript, aby ste ju mohli vidieť.
Telefonicky : 0905745285

Ceny :

Cena sa riadi aktuálnym cenníkom spoločnosti.

Doba dodania tovaru :

Tovar predávajúci expeduje z pravidla do 14 pracovných dní. Z dôvodu okamžitej fakturácie a následnej expedície objednaného tovaru je možné urobiť doobjednávku poprípade zmeny v pôvodnej objednávke do 2 pracovných dní, alebo po telefonickom dohovore. Zásielky sú expedované prostredníctvom prepravcov . Doba doručenia je spravidla do 2dní .

Spôsob dodania a platba tovaru :

Odberatelia obdržia tovar formou dobierky. Výška poštovného a balného je v závislosti od druhu a váhy tovaru . Pri odbere tovaru nad 150,- EU hradí poštovné firma Majsterko s.r.o. Kúpna cena sa uhrádza v hotovosti pri preberaní tovaru ( dobierka ) Doklady vzťahujúce sa k objednanému tovaru : Predávajúci dodá spolu s tovarom vždy jednu kópiu faktúry- daňového dokladu. Predávajúci dodáva tovar v pôvodných (originálnych ) obaloch Na obale sú uvedené základné hodnoty. Text zodpovedá textu schválenému štátnou autoritou. Návod na použitie je uvedený v príbalovom letáku a tvorí tak jeho neoddeliteľnú súčasť.

Reklamačný poriadok :

Ak chcete doručený tovar reklamovať, vopred nás prosím kontaktujte a my Vám určíme najvhodnejšiu adresu na zaslanie reklamovaného tovaru. Alebo balíkom na našu adresu (Majsterko, s.r.o. Olbrachtová 716 98401 Lučenec), v prípade ak neurčíme inak. Do balíka nezabudnite priložiť kópiu da??ového dokladu, ktorý sme poslali s tovarom a kópiu ústrižku od doručovateľa, ak ste ho dostali. Po prijatí tovaru Vás budeme bezodkladne kontaktovať a dohodneme sa s Vami na rýchlom vyriešení problému: reklamovaný tovar vám opravíme, poprípade vymeníme za nový kus, prípadne za iný, ktorý si vyberiete, alebo vám do 30 dní vrátime peniaze. Poštovné nevraciame.

Záverečné ustanovenia :

Predávajúci si vyhradzuje právo na úpravu a zmenu týchto podmienok. Ostatné vzťahy a predávajúceho a kupujúceho, tu uvedené, sa riadia ustanoveniami Obchodného zákonníka v platnom znení.